• facebook

Może trochę o mnie.

Cóż, nie lubię mówić o sobie, ale czasami trzeba przybliżyć potencjalnym czytelnikom, postać autora, by jego praca została jak najbardziej zrozumiana. Zacznijmy od konkretów:
Mam na imię Klaudia, ale nie przepadam za moim imieniem, mam 16 lat i jestem z Koszalina. Mimo wieku, nie lubię rzeczy, na które reszta „szesnastek” zwraca szczególną uwagę. Jestem silnie uaspołecznioną osobą, a co za tym idzie, nie ufam ludziom szczególnie. Chodzę to klasy humanistycznej, więc szczególną uwagę zwracam na poprawną polszczyznę. Swoje życie wiążę z psychologią, a dokładniej psychologią kliniczną i dodatkowymi kursami z zaburzeń psychopatologicznych. Słucham raczej klasyki rocka, grunge’u, ale  często w mojej playliście widnieje soul, r&b (nic w stylu Rihanny), jednak nie utożsamiam się z żadną subkulturą. Lubię tańczyć, co za tym idzie, piosenki, które lecą w radiu, też lubię ponucić. Lubię czytać książki, raczej mało czasu spędzam przy laptopie, chyba że zasiadam do pisania. Czasami też gram w gdy typu Battlefield czy NFS.  Cierpię na nerwicę histeryczną, przez co w ciągu pięciu minut potrafię płakać, śmiać się i wyklinać wszystko co się „napatoczy”. Nie liczę się ze zdaniem innych, jestem prawdomówna, często kosztem jakichś znajomości. Zawsze mówię, później myślę, jednak praktycznie zawsze dochodzę do wniosku, iż dobrze powiedziałam. 
Hmmm, nie wiem o czym jeszcze mogłabym napisać, więc w razie pytań zapraszam na GG lub mojego niesławnego ask’a

GG: 33322242
ASK:  
http://ask.fm/entreelibre

Jeśli ktoś miałby ochotę napisać gdziekolwiek, prosiłabym o poinformowanie, iż piszesz do mnie za pośrednictwem tego bloga ;)

 

Zostaw odpowiedź